HAKKIMIZDA

Konfor ve işlevselliği, güvenle buluşturan çözümler

1969 Yılında, baba Cemal Taşkın’ın girişimi ve özverili çabalarıyla, İstanbul’da oluşumunu gerçekleştiren Cem Taşkınlar İnşaat, ilk kurulduğu günden bu yana küçüklü büyüklü birçok proje gerçekleştirmiştir. Başarılı projeleriyle sektördeki yerini güçlendirerek sürdüren şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını 1993 yılında Mustafa Taşkın devralmıştır. Şirket değişen yaşam koşullarına uyumlu biçimde kendini yenileyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin Vizyonu;

Konfor ve işlevselliği, güvenli ve sağlıklı binalarda buluşturarak, yaşama değer katan ve iyilik halini güçlendiren bir yapılaşma modeli oluşturmaktır…

İşbirlikli yatırımları önemseyen Taşkınlar İnşaat, özgün bir gayrimenkul yatırım ortaklığı modeli de geliştirerek, küçük yatırımcıların güç birliği içinde yatırım yapmalarının önünü açmaktadır.

Bu modelle inşaat projeleri, aynı zamanda işletme projelerine dönüşmekte; hem yatırımcı hem de kullanıcı için daha zengin ve sürdürülebilir koşullar oluşturmayı olanaklı kılmaktadır.

Taşkınlar İnşaat; yatırımcıların sadece finansal getiriye değil, sosyal ve çevresel etkilere de önem vermelerini bekleyen yeni dünya düzeninin yenilikçi bir parçası olarak yaşama değer katmayı sürdürme kararlılığındadır.

BU KARLI YATIRIMIN BİR PARÇASI OL...

Çayyolu'da başlayan projemiz hakkında hemen bilgi al ve yatırımcılar arasında ol

YUKARI ÇIK HEMEN ARA
Konuşma Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?